úvod

termodomy

TermoBlok - Kvalitní a energeticky maximálně úsporné domy za co nejnižší ceny v každé době.


Naše společnost ADEQA s.r.o. vyrábí a dodává přímo na stavby termoizolační betonové zdicí tvárnice TermoBlok ML (rozměr 600 x 150 x 300 mm) s vnitřní polystyrenovou izolací, určené zejména pro systém TermoDomů - nízkoenergetické a pasívní rodinné domy, popř. i pro ostatní stavby nebytových domů.

Tyto zdící tvárnice se vyznačují velmi vysokými tepelně-izolačními parametry při malé tloušťce zdiva, tl. 30cm - R=6,5 nízkoenergetické domy (nebo tl. 45cm - R=9,75 pasívní domy). Tyto vysoké hodnoty tepelného odporu zdiva, Vám zaručí velmi nízké náklady na vytápění domu, úspora je až 65% - 85% nákladů na vytápění oproti klasickým zdícím materiálům.

Zdění se provádí lepením TermoBloků cementovým lepidlem dvouplášťově (popř. tříplášťově) s vyrušením tepelných mostů, bez dalšího zateplování - systémem překládáním spár plášťů zdiva, viz. fotogalerie.

Zdivo z TermoBloků má velmi vysoké tepelně izolační vlastnosti, nesaje vlhkost, hrubé stavby jsou rychlé a levnější a to bez nákladné dodatečné kontaktní tepelné izolace, kterou je nutno použít při stavbě z jiných zdících tvárnic a cihel. Touto systémovou technologií lze stavět domy až do pátého nadzemního patra.

Nabízíme Vám bezplatné provedení materiálové a cenové kalkulace dle Vaší projektové dokumentace popř. studie, zajištění financování stavby, poradenství technika i v případě že stavbu budete provádět svépomocí. Dále služby projektanta a námi zaškolených a certifikovaných stavebních firem.

Dále vyrábíme i další výrobky z vysokopevnostních betonů - překlady, lišty, sloupky, stříšky, dlažby aj.

Veškeré naše výrobky dodáváme přímo z naší výroby na staveniště ke konečnému zákazníkovi.

V případě zájmu, pokud Vás naše nabídka zdících stav. materiálů a i systému provádění staveb TermoDomů oslovila, nás kdykoliv kontaktujte na tel. 777 604 041, kde Vám rádi sdělíme více informací, popř. doporučujeme osobní jednání s prohlídkou materiálů a právě prováděných i hotových staveb.


úvod

optimalizace PageRank.cz