termodomy

TermoDomy – systém staveb z termoizolačních zdících bloků TermoBlok


  • Profesionální a ekonomicky řešené stavební systémy pro stavby budoucnosti.
  • Stavba na míru - efektivní stavby řešené pro individuální a konkrétní potřeby klientů.
  • Nízkoenergetické a pasivní domy - ekonomicky řešený systém.

Pro vše, co děláme, je charakteristické inovativní myšlení, neustálé zlepšování nabízených služeb, vstřícnost ke specifickým potřebám zákazníkům a maximální snaha vyhovět jejich očekáváním. Nezaměřujeme se jen na samotné zajištění stavby, ale soustředíme se i na celou pečlivou cestu od vize zákazníka, projekční činnost, zajištění financí, výběr materiálů, vyřízení stavebního povolení a zajištění technologického a stavebního dozoru. Velmi pečlivě vybíráme spolupracující partnerské firmy a společnosti, které mají přínos pro zkvalitnění a zvýhodnění našich služeb ve stavebním systému TermoDomů.

Nicméně naše cíle jsou ještě vyšší – překonávat očekávání. Zacházíme se všemi našimi zákazníky jako s jednotlivci. Nic není pro nás důležitější jako člověk, jeho individuální potřeby a požadavky. Naše zkušenosti tvoří základ našeho úspěchu při plnění všech nových úkolů, vyvíjení a zajišťování nových aktivit pro stavby moderních nízkoenergetických a pasivních TermoDomů.


NAŠE MYŠLENKA

Realizace stavby TermoDomů novátorským, spolehlivým a cenově výhodným způsobem. Usilujeme o to, abychom byli pro naše zákazníky, partnery a zaměstnance tou nejlepší volbou – nejenom nyní, ale i v budoucnosti.


NAŠE POSLÁNÍ

Poskytovat a prosazovat profesionální řešení podle požadavků kladených na moderní způsob stavby domů, aby stavby s naší společností byla v každé době pro zákazníka cenově nejvýhodnější, následný provoz domu co se týče nákladů na energie co nejnižší.


NAŠE PŘEDSTAVA

Usilujeme o to, aby společnost ADEQA s.r.o. se systémem staveb TermoDomů byla známá jako nejlepší dlouhodobý partner, který zlepší současný pohled na stavební praxi a přiláká další zákazníky prostřednictvím poskytovaných služeb nad rámec očekávání.

Naše orientace na nové technologie, nové myšlenky a inovace je samozřejmou součástí naší práce. Vždy se snažíme být pro zákazníky tou nejlepší volbou tím, že plníme přání našich zákazníků a přizpůsobujeme se jejich potřebám. Velkou pozornost věnujeme životnímu prostředí, vyvíjíme a používáme materiály a technologie, které mají pozitivní dopad na životní prostředí. Být tou nejlepší volbou rovněž znamená nabídnout kompletní služby za co nejvýhodnější cenu.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte, velmi rádi se s Vámi spojíme, ať už jako zákazník, klient či partner.

Tel. 777 604 041
e-mail: adeqa@seznam.cz
www.ADEQA.cz


Naše filosofie

optimalizace PageRank.cz